Firma

Firma Stolmax powstała w 1998 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, na niestandardowe meble, dostosowane do gustu i wymagań Klientów. Od samego początku dynamicznie wkroczyła na rynek i wciąż aktywnie na nim działa.

Ponadto od wielu lat nasza Firma znajduje się w Ogólnopolskiej sieci studiów kuchennych MAX KUCHNIE. Jest to najszybciej rozwijająca się sieć salonów mebli kuchennych i sprzętu AGD w Polsce. Ideą Max Kuchni jest kompleksowe stworzenie wymarzonej kuchni wraz z doborem sprzętu AGD idealnie dopasowanego do potrzeb Klienta.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów. Proponowane przez nas rozwiązania konstrukcyjne łączą funkcjonalność z niepowtarzalną estetyką i wysoką jakością naszych mebli.

Opierając się na najnowszych technologiach, korzystając z osprzętu najlepszych firm, tworzymy indywidualne aranżacje wnętrz kuchennych, biurowych oraz zabudowy przestrzeni wnękowych.

Do produkcji mebli wykorzystujemy płyty wiórowe laminowane – oleinowane na krawędziach PCV z różnymi rodzajami frontów m in.:laminaty, MDF foliowany i lakierowany, drewno, fornirowane, szklane.

Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalne projekty i pomiary oraz wysokiej jakości transport, montaż i serwis.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do podjęcia współpracy!